ابوالفضل ابوترابی

امنیت کشور مرهون تلاش سربازان گمنام امام زمان

امنیت کشور مرهون تلاش سربازان گمنام امام زمان

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی به رشادت ها و جانفشانی های سربازان گمنام امام زمان(عج) اشاره کرد و گفت: آرامش و امنیت در جامعه بخاطر بیداری سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای اطلاعاتی است.

وی در ادامه افزود: همگان باید قدردان رشادت ها و جانفشانی های سربازان گمنام امام زمان (عج) باشند چرا که اگر تیزبینی و رصد نیروهای اطلاعاتی نسبت به مسائل امنیتی نباشد این امنیت که مهم ترین اصل برای یک جامعه است بوجود نمی آمد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) با هرگونه اقدامی از سوی دشمنان ایستادگی می کنند و قطعا باید این حماسه آفرینی و رشادت ها را ارج نهیم چرا که اگر تلاش های نیروهای امنیتی نبود این مهم در جامعه شکل نمی گرفت.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون اظهار کرد: همه دشمنان ایران اسلامی به توانمندی ها و جانفشانی های نیروهای اطلاعات و امنیتی کشورمان واقف هستند و می دانند قبل از اینکه بخواهند حرکتی را انجام دهند با واکنش سریع سربازان گمنام امام زمان (عج) مواجه خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: امنیت کشورمان مرهون تلاش های ماموران اطلاعاتی ایران اسلامی است و به جد مردم عزیز کشورمان هم سپاسگذار و قدردان مجاهدت های این عزیزان هستند.

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.