ابوالفضل ابوترابی

تصویب CFT و پالرمو زمینه ساز نفوذ بیگانگان

تصویب CFT و پالرمو زمینه ساز نفوذ بیگانگان

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی  در پاسخ به پرسشی در خصوص احتمال عدم تصویب لوایح بلاتکلیف CFT و پالرمو در مجمع تشخیص با توجه به تروریست دانستن سپاه، گفت:تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ  بیانگر این است که آمریکایی ها به هیچ چیزی پایبند نیستند.

وی افزود: آمریکایی ها با ایجاد تحریم های شدید به دنبال تحت فشارقرار دادن ایران هستند تا به اصلی ترین هدف خود که همان تغییر نظام ایران است،برسند اما قطعا این آرزو را به گور خواهند برد. اگر سی اف تی و پالرمو به تصویب برسند در واقع با این مصوبه سبب ایجاد نفوذ و فشار بیگانگان به کشورمان خواهند شد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس اظهار کرد: همگان مشاهده کردند که ترامپ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست تروریست ها قرار داده است؛سپاهی که تمام فکر و ذکرش دفاع از مظلومان است و دقیقا هدف اصلی لوایح اف ای تی اف که یک کنوانسیون از سوی بیگانگان طراحی شده است؛محدود کردن سپاه پاسداران است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: بنده که از همان روزهای نخست رای گیری نسبت به این لوایح مخالفت کردم و تاکنون هم بر این مسئله پافشاری می کنم که تصویب این لوایح جز ضرر برای کشورمان چیزی دیگری نصیب مان نخواهد شد.

ابوترابی تصریح کرد: از مجمع تشخیص مصلحت نظام انتظار داریم که با عدم تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو مخالفت خود را نشان دهند زیرا  اهداف اصلی این کنوانسیون ها محدود کردن سپاه پاسداران است.

لوایح CFT و پالرمو

ابوالفضل ابوترابی

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.