ابوالفضل ابوترابی

برخورد با آمریکایی ها، مشابه تکفیری ها

برخورد با آمریکایی ها، مشابه تکفیری ها

خانه ملت:ابوترابی با اشاره به اقدام غیرقانونی ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران، گفت:قطعا مجلس شورای اسلامی در مقابل این اقدام ترامپ یک اقدام مقابله به مثل انجام خواهد داد و ارتش آمریکا را در لیست تروریست ها قرار می دهد.

وی افزود: در واقع با تروریست دانستن ارتش آمریکا اگر هر نظامی و ارتشی آمریکا را مشاهده کنیم همانند گروه های تکفیری با آنها برخورد خواهیم کرد.

عضو فراکسیون ولایی تصریح کرد: داعش و دیگر گروه های تکفیری در منطقه دست پرورده آمریکا هستند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این گروهک ها در منطقه خاورمیانه ضربه مهلکی وارد کرده است و همین مساله سبب نگرانی ترامپ شده بود تا با این اقدام غیرقانونی خود بتواند نسبت به آن شکست هایی که سپاه پاسداران به آنها وارد کرده است جبران مافات کند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون اظهار کرد: گروهک منافقین که بیش از ۱۷ هزار از هموطنان ما را به شهادت رساند، مورد حمایت ویژه آمریکا و اروپا هستند و در واقع این ها دو روی یک سکه هستند . ادعای مبارزه با تروریست را دارند اما همه ادعاهای آنها پوچ و واهی است.

ابوترابی تاکید کرد: ما از مجمع تشخیص مصلحت نظام انتظار داریم که با تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو مخالفت خود را نشان دهند زیرا اهداف اصلی این کنوانسیون ها جلوگیری از فعالیت های سپاه پاسداران برای دفاع از مظلومان جهان است.

تروریستی دانستن سپاه

ابوالفضل ابوترابی

برخورد با آمریکایی ها، مشابه تکفیری ها

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.