ابوالفضل ابوترابی

مجلس برای اصلاح ساختار‌های اداری و بانکی، به امید دولت نباشد

مجلس برای اصلاح ساختار‌های اداری و بانکی، به امید دولت نباشد

تسنیم: ابوترابی گفت: اصلاح ساختار نظام بانکی، مالیاتی، بیمه و اداری از جمله موارد مورد توجه در مسیر رونق تولید است که مجلس نباید به امید دولت باشد و ساختار‌های آزموده و غلط را شجاعانه تغییر دهد.

ابوالفضل ابوترابی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نقش مهمی در تحقق شعار سال ۹۸ دارد، اظهار داشت: مجلس دهم در این مدت اقدام قابل توجهی در زمینه تولید و اقتصاد غیر از اصلاح قانون چک و منع به‌کارگیری بازنشستگان انجام نداده است و باید به ساختار‌ها ورود کند.

وی افزود: متأسفانه دولت انگیزه‌ای برای کار‌های بزرگ ندارد و اجازه نمی‌دهد که ساختارها اصلاح شود، بنابراین اگر به اصلاح ساختاری که بروکراسی مملکت را ساماندهی کند و سرمایه گذاران اتلاف انرژی در این مسیر فاسد نداشته باشند، نگاه ویژه‌‌ای شود، زمینه برای رونق تولید مهیا می‌شود.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اصلاح ساختار نظام بانکی، مالیاتی، بیمه و اداری را از جمله موارد مورد توجه در مسیر رونق تولید برشمرد و گفت: مجلس به امید دولت ننشیند و ساختار‌های آزموده و غلط را شجاعانه تغییر دهد، اما متاسفانه مجلس دهم دولت زده است و وکیل الدوله زیاد دارد.

وی خاطرنشان کرد: اصلاح مدیریت جامع شهری و روستایی، اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، قانون تجارت که تمام ابعاد جامعه را در برمی‌گیرد، اصلاح قانون نظام بانکی و قانون خدمات کشوری که برای عدالت حقوق کارمندان دولتی و کشوری و لشکری موثر است، ظرفیت‌های قابل توجهی را برای رونق تولید رقم می‌زند که امیدواریم در این دوره از مجلس بیشتر توجه و بررسی شود.

ابوالفضل ابوترابی

اصلاح ساختارهای بانکی و اداری کشور

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.