ابوالفضل ابوترابی

دو تابعیتی ها در مناصب مهم دولت

دو تابعیتی ها در مناصب مهم دولت

خانه ملت: ابوترابی به مسئله حضور حضور دوتابعیتی ها در مناصب دولتی اشاره کرد و گفت: بحثی که در رابطه با دوتابعیتی ها وجود دارد،این است که ما هرچه فریاد زدیم که مسئولان دوتابعیتی درپست های مهم و کلیدی کشور حضوردارند؛ اما متاسفانه نهادهایی از قبیل وزارت اطلاعات در برخورد با این موضوع به خوبی عمل نکرده اند.

وی به ماجرای نازنین زاغری و حمایت ویژه دولت انگلستان از این فرد جاسوس اشاره کرد و گفت: نازنین زاغری یک جاسوس دو تابعیتی است و رسما دولت انگیس در راستای حمایت از این جاسوس بیانیه می دهد لذا این موضوع برای انگیس مهم هستند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در ادامه همین مبحث افزود: در حال حاضر یکی از راه های نفوذ دشمن درکشور استفاده از ظرفیت دو تابعیتی ها است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون تصریح کرد: مسئولان مهم دولتی در بحث دو تابعیتی ها وجود دارند، که باید در این زمینه به صورت جدی برخورد شود و البته دستگاه ها امنیتی هم باید برای برطرف کردن حضور دوتابعیتی ها در مناصب کشور کمک کنند؛در ضمن مردم هم اگر اطلاعاتی در رابطه با مسئله دوتابعیتی ها دارند با دستگاه های امنیتی همکاری کنند تا اینکه ریشه دو تابعیتی ها کنده شود.

ابوترابی اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی به خاطر موضوع مسئولان دوتابعیتی هم که شده است، قانون را اصلاح کند، اما به نظر می آید که عزم جدی هم در رابطه با اصلاح قانون وجود ندارد.

وی به چگونگی خشکاندن ریشه مسئولان دوتابعیتی در مناصب کشور اشاره کرد و گفت: امیدوارم دستگاه قضایی با ریاست آیت الله رئیسی که با ورودشان به این منصب مهم، بارقه ی امید را هم در بین مردم بوجود آورده است؛ یکی از مقولات اصلی خود را در برخورد قاطع با این مسئله بداند.

ابوالفضل ابوترابی

دوتابعیتی ها در دولت

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.