ابوالفضل ابوترابی

اقتصاد مقاومتی و نمره صفر دولت

اقتصاد مقاومتی و نمره صفر دولت

خانه ملت: ابوترابی به وضعیت موجود اقتصادی و همچنین راه برون رفت از این شرایط نابسامان اقتصادی کشوراشاره کرد و گفت: مسئولان باید برای عبور از شرایط فعلی اقتصاد با تمام سعی و تلاش خود گام های جدی تری را در جهت برطرف کردن مشکلات اقتصادی بردارند.

وی افزود: مسئولان باید برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی نگاه خود را به درون کشور معطوف کنند و #نقدینگی سرگردان در کشور را به تولید مبدل کنند به ویژه درعرصه های مهم نفت، گاز و پتروشیمی که دانش فنی آن را هم در کشور دارا هستیم.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون تصریح کرد: با مهار و هدایت نقدینگی به سمت تولید و همچنین نگاه به درون کشوربه سهولت می توانیم به یک ابر قدرت اقتصادی تبدیل شویم.

عضو فراکسیون ولایی مجلس در بخش دیگری از گفت و گوی خود به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اقتصاد مقاومتی اشاره و تاکید کرد: دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی بسیار ضعیف عمل کرده است و اگر بخواهم به عملکرد دولتمردان در رابطه با اقتصاد مقاومتی نمره ای بدهم، آن نمره قطعا”صفر”است.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: دولت نه نگاهی به درون کشور داشت و نه در راه فساد اداری گام های موثری را برداشت و در بحث ریخت و پاش ها و هزینه ها هم اقدام مناسبی در جهت رفع این موضوعات انجام نداد.

ابوالفضل ابوترابی

اقتصاد مقاومتی و نمره صفر دولت

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.