ابوالفضل ابوترابی

رونق تولید، نیازمند همکاری نمایندگان مجلس است

رونق تولید، نیازمند همکاری نمایندگان مجلس است

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی گفت: بوروکراسی سخت اداری و قوانین سخت سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی، انگیزه افراد را از بین می برد و برای رونق تولید باید قوانین تسهیل و سخت گیری های اداری از بین برود.

ابوالفضل ابوترابی بیان داشت: فعالیت های سلیقه ای دستگاه های اداری برای سرمایه گذاران و ایجاد کنندگان کسب و کار بستر را برای رونق تولید از بین خواهد برد که باید به منظور تحقق شعار سال و عملیاتی سازی منویات رهبر معظم انقلاب چنین برخوردهایی اصلاح شود.

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس خاطرنشان کرد: در مجلس باید قوانین آسان تصویب و دولت سخت گیری ها و شرایط بحرانی که برخی از سازمان ها از جمله تامین اجتماعی دارد، تسهیل کنند.

وی ادامه داد: در جنگ اقتصادی همانند جنگ نظامی اجرای برخی از قوانین کارآمد نیست و باید تصمیم گیری سریع انجام شود که از جمله این تصمیم سازی ها کاهش برخی از فرآیند های اداری و تسهیل شرایط برای تجارت و فعالیت های صادراتی است.

ابوترابی با تاکید بر ضرورت ارایه پیشنهاد از سوی فعالان اقتصادی و اتحادیه و نهادهای فعال در این حوزه برای تسهیل قوانین، ادامه داد : فعالان عرصه تولید به عنوان پیشتازان عرصه اقتصاد پیشنهادات و نظرات خود را به مجلس و دولت ارائه و برای اجرای آن همکاری کنند.

وی یادآورشد: برای رونق تولید شناخت عرصه های مهم تولیدی و استفاده از فناوری های نوین نیاز است که دانشگاهیان و متخصصان با رصد وضعیت بازار و تقاضا برای این موضوع کار کنند.

ابوالفضل ابوترابی

رونق تولید و نمایندگان مجلس

ابوالفضل ابوترابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.