استقلال اقتصادی

راهگشایی جوانان برای عبور از مشکلات اقتصادی

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر این که موفقیت‌های کشور در تمام عرصه‌ها با نقش آفرینی جوانان میسر شده است گفت: امروز یک پوست اندازی اساسی خارج از آقازاده بازی با استفاده از ظرفیت جوانان برای کشور ضروری است.

وی با اشاره به بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب و تاکید بر ضرورت حضرو جوانان در عرصه‌های مختلف بیان کرد: ما در جنگ تحمیلی با نقش آفرینی جوانان توانستیم پیروز شویم و در خصوص جنگ نیابتی که داعش برپا کرد باز هم به کمک جوانان توانستیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم. درست است که کسانی مثل شهید همدانیان را داشتیم اما قاطبه شهدا و جانبازان مدافع حرم جوانان بودند.

وی در ادامه بیان کرد: از سوی دیگر ما به کمک جوانان به یک ابرقدرت علمی تبدیل شده‌ایم. امروز ما در فناوری هسته‌ای، پزشکی، توانستیم به قدرت علمی تبدیل شویم. ما موفقیت‌های کشور را در تمام عرصه‌ها به جوانان مدیون هستیم.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس بیان کرد: برای عبور از مشکلات اقتصادی حال حاضر نیز فقط جوانان هستند که می‌توانند به ما کمک کنند. ما امروز جوانان بی‌نظیری از لحاظ متعهد بودن، شجاعت و خودساختگی و پرانرژی بودن داریم که می‌توانند ما را به یک ابر قدرت اقتصادی تبدیل کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: ‌بنده از همه قضات می‌خواهم که اجازه‌ی نقش آفرینی را به جوانان بدهند. مجلس و دولت باید به این موضوع توجه داشته باشند. بیانیه گام دوم حضرت آقا صرفاً نباید لقلقه صحبت مسئولان باشد بلکه باید نقش آفرینی کند.

وی در پایان گفت: نیروهای مسلح در تمام دستگاه‌ها باید کار را به دست جوانان دهد. یک پوست اندازی اساسی خارج از آقازاده بازی در استفاده از ظرفیت جوانان برای کشور ما ضروری است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.