ابوالفضل ابوترابی

پیش بینی بودجه دو سقفی برای تحریم های احتمالی

فارس: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس، گفت: در این جلسه که با حضور وزرای نفت، صنعت، کشاورزی و تعدادی دیگر از مقامات اجرایی برگزار شد مسائل معیشتی مردم و در نظر گرفتن این مسائل و مشکلات در بودجه ۹۸ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه وزرا و دیگر مدعوین مسأله جدیدی و راهکار خاصی را مطرح نکردند و تنها گفتند که سعی می‌کنیم تا در شرایط فعلی مشکلات مردم را کاهش دهیم.

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزرا و مقامات اجرایی عنوان کردند که ما در شرایط فعلی تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا مشکلات مردم را حل و فصل کنیم و در بودجه ۹۸ این احتمال را داریم که مشکلات کاهش پیدا کند.

ابوترابی خاطرنشان کرد: در این جلسه وزیر نفت عنوان کرد که پیش‌بینی می‌شود که در سال ۹۸ روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه نفت بفروشیم و درآمد ما از فروش هر بشکه نفت ۵۲ دلار باشد.

وی در پایان گفت: همچنین غلامرضا تاج‌گردون رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ نیز به بیان ویژگی‌های بودجه سال آینده پرداخت و عنوان کرد که راهکارهای مقابله با تحریم‌های دشمن در بودجه ۹۸ پیش‌بینی شده و به عنوان مثال بودجه برای مقابله با این تحریم‌ها دو سقفی بسته شده که اگر درآمدهای پیش‌بینی شده محقق نشود در تأمین بودجه کشور با مشکل مواجه نباشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.