ابوالفضل ابوترابی

تبدیل تابستان داغ به زمستان سرد

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به تلاش های همه جانبه استکبار در  تحت الشعاع قرار دادن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: دشمن قصد داشت با اسم رمز جان بولتون به اسم «تابستان داغ» موج جدیدی از اغتشاشات را در کشور رقم بزند که مردم مدیریت مثل همیشه آن را مدیریت کرده و از این آزمایش سربلند بیرون آمدند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به حضور بولتون در نشست منافقین عنوان کرد: بولتون معتقد بود نظام اسلامی هیچگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خود را نمی بیند و در ۲۲ بهمن آنها در تهران خواهند بود اما موفق نشدند با این حال باید مراقب بود که قطعا برنامه هایی برای کاهش تأثیر راهپیمایی مردم خواهند داشت.

وی افزود: ملت ایران باید دقت نظر لازم را داشته باشند و از سر دادن شعارهای تفرقه افکنانه بپرهیزند و آمریکا نیز باید بداند که علیرغم وجود سختی هایی که برای مردم ایران وجود داشته، با به تلاطم انداختن وضعیت کشور نمی توانند باعث شوند ملت ایران خارج از چارچوب های خود رفتار کنند.

ابوترابی در ادامه با تأکید بر اینکه مردم باید در زمان مناسبت و در فضای آرامش خواسته های خود را مطرح کنند، عنوان کرد: دولت نیز باید ضمن قدردانی از صبر ملت ایران در برابر سختی ها، به خواسته های آنها توجه کرده و در فضای عدالت به مطالبات مردم رسیدگی کند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان نیز خواستار حفظ وحدت از سوی مسئولان و به تبع آن مردم شد و خاطرنشان کرد: چنانچه مقام معظم رهبری تأکید فرمودند نباید افراد علیه یکدیگر اقدام به سر دادن شعار در راهپیمایی کرده و صحنه حضور ملت را تبدیل به صحنه تسویه حساب های شخصی کنند.

1 پاسخ
  1. مهراد
    مهراد گفته:

    سلام
    قانون سربازی داوطلبانه پس چی شد اقای ابوترابی؟؟ما جوونیمون و زندگیمون رو هواست تو رو خدا تو این شرایط افتضاح یکم کمکمون کنین

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.