استقلال اقتصادی

همبستگی و اتحاد رمز پیروزی ایران در برابر دشمنان

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با لزوم وحدت در راهپیمایی ۲۲ بهمن در بین افراد سیاسی کشور اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری با فرمایشات امروز خود در رابطه با ایجاد وحدت در میان سیاسیون کشور حجت را بر همه ما تمام کرد.

وی در ادامه همین مبحث افزود: جناح های سیاسی کشور با حضور گسترده و همچنین ایجاد وحدت در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان نشان خواهند داد که نمی توانند هیچ گونه سوء استفاده ای کنند و سبب ناامیدی در بین مردم کشور شوند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با ایجاد وحدت در روز ۲۲ بهمن تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن جشن بزرگ ملت ایران است و همه با حضور خود البته با پرهیز از حواشی و ایجاد اختلافات و با همبستگی و اتحاد رمز پیروزی ایران را به دشمنان نشان خواهیم داد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون با اشاره به وضعیت نامساعد اقتصادی در شرایطی فعلی اشاره و تاکید کرد: در حال حاضر دشمنان ایران اسلامی با ایجاد تحریم ها و بوجود آوردن جنگ اقتصادی برای مردم کشورمان به دنبال توطئه هایی هستند که سبب ناامیدی در جامعه شوند.

ابوترابی افزود: مردم شاید از برخی از مسئولان کشور ناراضی باشند و این نارضایتی ها هم به حق است؛ اما این مسائل سبب ایجاد شکاف بین ملت و نظام نمی شود؛ چرا که مردم با انقلاب هیچ گونه مشکلی ندارند.

 وی تصریح کرد: مردم قطعا با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجبات ناامیدی دشمنان را فراهم می کنند و همین ایجاد یاس در وجود دشمنان موجب می شود تا اینکه مشکلات اقتصادی هم به حداقل خود برسند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.