نمایندگان مجلس و سیل اخیر

امنیت ایران همتراز کشورهای اروپایی است

خانه ملت:ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دموکراسی یعنی همان جمهوریت اسلامی است گفت: اگر این دستاورد بسیار بزرگ که در زمان مشروطیت به دنبال آن بودیم ببینیم، متوجه می‌شویم که تمام ارکان نظام جمهوری اسلامی از جمله رئیس جمهور، نمایندگان مجلس، شوراها، شهردارها و خبرگان رهبری توسط انتخابات مردم به روی کار آمدند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس افزود: دستاورد دیگر بحث امنیت است. ایران در یکی از نقاط بسیار ناامن واقع شده اما امنیت و پایداری که ایران دارد همتراز کشورهای اروپایی است. علی‌رغم اینکه تمام همسایه‌های ایران دچار ناامنی هستند و برای اینکه این امنیت را از ایران بگیرند هزینه می‌کنند اما تمام پیشرفت‌ها در ذیل چتر امنیت کشور انجام می‌شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه امروزه ایران یکی از کشورهایی است که سرعت رشد علمی آن ۱۱برابر سرعت رشد علمی جهان است تصریح کرد: در تمام مسابقات مختلف جهانی، تیم‌های ایران جزء ۱۰ کشور اول محسوب می‌شوند بنابراین از لحاظ علمی، جهش بی‌سابقه داریم.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: از لحاظ پزشکی دستاوردهای بسیار خوبی کسب کردیم به گونه‌ای که قبل از انقلاب پزشکان ایران از کشورهای هند و پاکستان بودند که آن هم معلوم نبود مدارک پزشکی دارند یا خیر اما اکنون علی‌رغم شیطنت‌ها و دشمنی‌ها به قطب توریسم درمانی در منطقه نزدیک شدیم و در بحث پزشکی و تولید دارو در دنیا حرف برای گفتن داریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.