هرج و مرج در بنیاد شهید

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، نیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست فراکسیون ایثارگران با حجت الاسلام شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نشست قبلی یک جلسه پر حاشیه و پرتنشی بود و واقعیت این است که ایشان نمی تواند دستگاه عریض و طویل بنیاد شهید را که بیش از سه میلیون نفر جامعه هدف دارد را مدیریت کند.

وی اضافه کرد: با تذکراتی که از طرف نمایندگان مجلس تا کنون به رئیس بنیاد شهید داده شده است مشخص شده که ایشان واقعا انگیزه ای ندارد و طبیعتا این هرج و مرجی را که اکنون در بنیاد شهید شاهد هستیم، به لحاظ این است که نه ایشان انگیزه ای و نه توانی برای حل مشکلات دارد.

ابوترابی ادامه داد: آقای شهیدی وقتی نمی تواند در جلسه هیئت وزیران از حق ایثارگران دفاع کند، طبیعتا” مشکلات کنونی بروز پیدا می کنند.

ابوترابی با تاکید بر لزوم رفع معضل بیمه تکمیلی ایثارگران در چند ماه مانده به پایان سال در نشست روز سه شنبه تاکید کرد: مجلس و دولت هر طور که شده باید نسبت به تامین اعتبارات و برطرف کردن معضل بیمه تکمیلی ایثارگران در سال جاری اقدام و علاوه بر آن با اختصاص ردیف و اعتبارات شفاف و مشخص در لایحه بودجه سال ۹۸ مشکلات جامعه ایثارگری را حل کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.