ابوالفضل ابوترابی

جذب به اسم آبدارچی قراردادی و رسیدن به مشاور وزیر

صاحب نیوز:نماینده مردم نجف‌آباد و تیران در مجلس شورای اسلامی گفت: بعضی‌‌ها افراد که سمت های بسیار بالایی گرفته‌اند و حتی به ریاست هیئت مدیره‌ رسیده‌اند به اسم قراردادی و برای نگهبانی و آبدارچی و کارهای خدماتی به کار گرفته شده اند اما امروز به سمت های مهم نفتی رسیدند و قانون را دور زده اند.

ابوالفضل ابوترابی تصریح کرد: برای مثال برای استخدام پیمانی یا آزمایشی یا رسمی متقاضیان در فضای برابر و با آزمون‌های استخدامی وارد می‌شوند؛ ولی در قراردادی ها نیاز به امتحان برابر و آزمون سراسری نیست و مشکل از همینجا پیش می‌آید.

وی افزود: در برخی شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و ادارات به بهانه قراردادی آقازاده ها را وارد می‌کنند و در سیستم پست و مقام می‌دهند.

ابوترابی با فاجعه خواندن ورود قراردادی‌ها و رسیدن به مناصب مهم در وزارت نفت، خاطرنشان کرد: بعضی‌‌ها افراد که سمت های بسیار بالایی گرفته‌اند و حتی به ریاست هیئت مدیره‌ رسیده‌اند به اسم قراردادی و برای نگهبانی و آبدارچی و کارهای خدماتی به کار گرفته شده اند اما امروز به سمت های مهم نفتی رسیدند و قانون را دور زده اند.

وی عنوان کرد: به همین شکل آقازاده ها از شکل فضای قراردادی می آیند و بعد معاون شهردار، منطقه شهرداری، و یا فلان دستگاه و اداره و متاسفانه در حد مشاور وزیر و مشاور معاون وزیر پیش می‌روند.

ابوالفضل ابوترابی بیان کرد: خلأ قانونی داریم و راهکار این است که قانون را اصلاح کنیم؛ مدیریت خدمات کشوری در حال حاضر در حال بررسی است و امیدواریم که نمایندگان مجلس این دقت لازم را داشته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.