ابوالفضل ابوترابی

فتنه ۸۸ جنگ با جمهوریت نظام بود

فارس: نماینده مردم در مجلس گفت:در فتنه سال ۸۸ با جمهوریت و مردم‌سالاری دینی که ناموس نظام است جنگ شد اما با حضور مردم، صبوری نظام و رهبر معظم انقلاب طی ۸ ماه در رسیدن به نتیجه ناکام ماندند و مردم نیز در ۹ دی ماه از به نتیجه رسیدن اهداف شوم دشمن جلوگیری کردند.

ابوالفضل ابوترابی گفت: سران فتنه ۸۸ در زمان مقتضی باید به اشد مجازات محکوم شوند چراکه افرادی از دو طرف ماجرا در سال ۸۸ جان خود را از دست دادند و این سران فتنه بودند که تحریک‌کننده این افراد برای اغتشاش بودند و بر اساس قانون، نقش تشویق‌کنندگی آن‌ها از حاضران در صحنه قوی‌تر بود، البته چگونگی و زمان مجازات سران فتنه ۸۸ بر عهده شورای عالی امنیت ملی کشور است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به هشدار رهبر انقلاب در رابطه با نقشه‌ریزی دشمنان برای سال ۹۸ عنوان داشت: با توجه به تحرکاتی که افزایش یافته احتمال دارد در سال ۹۸ شاهد فتنه جدید و بزرگتری باشیم؛ استفاده ابزاری از برخی موثرین نظام، دولتمردان، علما و حتی مرجعیت می‌تواند حربه جدید دشمن در فتنه سال ۹۸ باشد.

 

بودجه ۳۰۰میلیاردی برای شرب استان/ استعفا را پس نگرفته ایم

وی در ادامه در رابطه با استعفای دسته‌جمعی نمایندگان استان اصفهان عنوان کرد: هنوز استعفای خود را پس نگرفته‌ایم و بر مطالبات خود پافشاری می‌کنیم.

ابوترابی با اعلام این که نمایندگان امشب ساعت ۲۱ جلسه‌ای با رئیس دفتر رئیس‌جمهور خواهند داشت، گفت: با توجه به انجام اقدامات نسبی صورت گرفته از طرف مسؤولان دولتی تصمیم به حضور در جلسات مجلس گرفته‌ایم اما به معنی پس گرفتن استعفا نیست.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در مورد مطالبه نمایندگان توضیح داد: هیچ موضوعی برای حساسیت بین استانی وجود ندارد، درخواست ما مربوط به آبی است که هم اکنون در اختیار اصفهان قرار داده می‌شود و قرار نیست آبی به اصفهان اضافه شود، سامانه دوم آبرسانی مربوط به مصرف شرب ۵ میلیون نفر مطالبه اصلی است و در این طرح صرفاً به جای برداشت آب از پایین‌دست، از سرچشمه رودخانه و به همین میزان فعلی خواهد بود.

وی ادامه داد: البته آمادگی این را داریم که با حضور نمایندگان ۴ استان همجوار موضوع بحران آب در فلات مرکزی را با کار کارشناسی به صورت دائمی بر طرف کنیم تا نگرانی مردم این مناطق برای همیشه مرتفع شود.

ابوترابی همچنین اضافه کرد: پس از پیگیری‌هایی که طی یک ماه اخیر صورت گرفت، برای سامانه آب شرب ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه اختصاص داده شد که یکی از مطالبات نمایندگان مستعفی استان اصفهان بود؛ مطالبه دیگر تشکیل ستاد احیای زاینده‌رود بود که به نفع همه استان‌های فلات مرکزی است و آن نیز با دستور رئیس‌جمهور همراه شد و در نتیجه با شرط احقاق عملی مطالبات به صحن علنی مجلس خواهیم رفت.

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف خبرگزاری فارس اصفهان، با اشاره به فعالیت‌های این خبرگزاری یادآور شد: خبرگزاری فارس را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنم و نسبت به جریان‌سازی آن اطمینان دارم که استفاده از جوانان کاربلد و انقلابی نکته بارز تفاوت آن با رسانه‌های دیگر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.