ابوالفضل ابوترابی

توزیع اعتبارات ورزشی عادلانه نیست

ایرنا: ابوالفضل ابوترابی گفت: اختصاص اعتبارات ورزشی به تیم و باشگاه های مطرح کشور باعث محرومیت ورزشی در مناطق مختلف شده و ورزش همگانی در روستاها و شهرها نقش و رنگی ندارد.
نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افراد جامعه برای سلامت جسمی و اجتماعی نیازمند ورزش هستند، تصریح کرد: توزیع ناعادلانه اعتبارات در ورزش بسیاری از مردم را در بهره برداری از امکانات ورزشی بی بهره گذاشته است.
وی با اشاره به جمعیت ورزشکار در نجف آباد و تیران و کرون و موفقیت های قهرمانان این دو شهرستان تصریح کرد : دسترسی به امکانات ورزشی در این دو منطقه آسان نیست و با کمبود اعتبارات و زیر ساخت روبرو هستیم.
ابوترابی به جمعیت روستایی تیران و کرون اشاره و اضافه کرد : امکانات ورزشی در روستاهای این شهرستان محدود و در برخی از روستاها امکاناتی وجود ندارد که این موضوع مغایر با قانون «ورزش رایگان برای همه» است.
وی با اشاره به اینکه دهیاری ها آمادگی فعالیت مشارکتی با وزارت ورزش و جوانان را دارند، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی و اجرای طرح های مشارکتی با همکاری مسوولان محلی و وزارت ورزش و جوانان دسترسی به امکانات ورزشی را برای مناطق محروم تسهیل می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.