ابوالفضل ابوترابی

دومین هدیه رهبری به نجف‌آباد

ظهر دیروز با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، جمعی از مدیران ارشد بنیاد برکت و مدیران استانی و شهرستانی، مجموعه آموزشی و فرهنگی شهید حججی با سی کلاس درس و هزینه دوازده میلیارد تومان در نجف‌آباد رسما مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

در بخشی از این برنامه ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد، تیران و کرون  در مجلس از ورود بنیاد برکت به عرصه‌های مهم و مورد نیاز کشور همچون موضوع اکتشاف و پالایش نفت، مدرسه‌سازی، توسعه اشتغال و تولید داروهای ویژه سرطان تقدیر نمود و گفت: در این مجموعه اتفاقات بسیار بزرگی آن هم با تکیه بر دانش بومی و توان جوانان در حال انجام است و امیدواریم با حل برخی موانع، به زودی شاهد آغاز عملیات اجرایی بیمارستان درمان سرطان در شهرستان به عنوان دومین هدیه رهبری به مردم نجف‌آباد باشیم.

ابوترابی با اشاره به سطح بسیار بالای امکانات و زیرساخت‌های در نظر گرفته شده برای این بیمارستان، ضمن تقدیر از رهبر معظم انقلاب و نیروی زمینی سپاه برای اختصاص بخشی از زمین‌های نظامی شمال شهر به جانمایی این بیمارستان ادامه داد: در کنار بیمارستانی که در حال حاضر در تهران فعال است، بنیاد برکت سه مجموعه دیگر را هم در سطح کشور در دست اجرا دارد که یکی از آن‌ها به نجف‌آباد اختصاص پیدا کرده است.

عضو فراکسیون شاهد مجلس بخش دوم سخنان خود را با حالتی بغض‌آلود ادامه داد و در حالی که چندین‌بار تا مرز گریه‌کردن پیش رفت، بیان داشت: مدافعان حرم ما زخم‌زبان‌های زیادی شنیدند و در اوج افتخار ولی غربت به شهادت رسیدند. شهید روح‌الله کافی‌زاده اولین شهید مدافع حرم شهرستان را چند سال پیش در شرایطی تشییع کردیم که حتی نمی‌توانستیم به محل شهادتش اشاره کنیم.

ابوترابی در پایان نیز با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی شهدای مدافع حرم شهرستان به ویژه شهدای همیشه مظلوم فاطمیون، از بنیاد برکت درخواست کرد به یاد این شهدا مدارسی در نقاط مختلف شهرستان ساخته و تجهیز شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.