درخواست تابعیت آمریکایی کارشناس ارشد/ استیضاح ظریف

باشگاه خبرنگاران جوان:ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در واکنش به درخواست تابعیت «نصیری احمدی آبادی» رئیس بخش مبارزه با پولشویی وزارت اقتصاد و ممنوع الخروجی اش، گفت: متاسفانه شاهدیم که یکی از افراد سینه چاک که در جلسات غیرعلنی مجلس و کمیسیون ها از FATF و CFT بسیار حمایت می کرد، همین شخص است.

وی ادامه داد: نصیری خواهرزاده یکی از مسئولان مهم امنیتی هم بود که درخواست تابعیت از کشور آمریکا را داشته است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره جدی گرفتن بحث نفوذ در کشور بیان کرد: ببینید بحث نفوذ به کجا رسیده که شخصی در این پست و مقام بالا چقدر برای تصویب FATF و CFT سنگ تمام می گذارد، این شخص یکی از کارشناسانی بود که همیشه به همراه ظریف در مجلس حضور می یافت تا با اهرم کارشناسی بقیه نمایندگان را مجاب کند و وای به حال نمایندگانی که با ریسمان این شخص به چاه رفتند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون اظهار کرد: امروز بحث تابعیت به عنوان یک اهرم در اختیار دشمن قرار گرفته و آنها می خواهند تا با ارائه تابعیت به مسئولانی که در گلوگاه و جایگاه اصلی قرار دارند به کشور نفوذ کنند، لذا زمانی که ما از بحث خطر مسئولان دو تابعیتی صحبت می کنیم این است که چگونه وضعیت کشور را آنها می توانند به لبه پرتگاه خطرناکی برسانند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: لیست صد نفره مسئولان دو تابعیتی که وزارت اطلاعات ادعا می کند وجود ندارد، برخی مشکلات را در کشور به وجود آورده و فاجعه بسیار عمیق تر از این حرف ها است و تابعیت امروز به مقدمه ای برای نفوذ دشمن تبدیل شده است.

ابوترابی تاکید کرد: بحث FATF و CFT آنقدر برای دشمن مهم بود که از تمام توان خود برای تصویب آن استفاده کرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به اظهارات وزیر امور خارجه کشورمان درباره مصدایق پولشویی در کشور گفت: این اظهارات در واقع فرار رو جلوی دولت بود و می بینیم که مهم ترین گلوگاه کشور یعنی ریاست مبارزه با پولشویی در وزارت اقتصاد تقاضا تابعیت کرده بر این اساس به دلیل این سخنان نسنجیده ما استیضاح ظریف را پیگیری خواهیم کرد.

1 پاسخ
  1. امید حججی
    امید حججی گفته:

    واقعا آدم بی فکری هستی آقای ابوترابی. اختیار خودت رو دادی بدست تندرو ها و این موضوع شما رو به ته دره خواهد برد. چه کسی رو دارید استیضاح می کنید؟ چه کسی بهتر از ایشون برای این پست؟ کریمی قدوسی خوبه؟آها سعید جلیلی؟
    متاسف واستون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.