ابوالفضل ابوترابی

رئیس بنیاد شهید، از ایثارگران دفاع نمی کند

فاش نیوز:نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی بخشنامه واگذاری بیمه تکمیلی به ادارات و دستگاه های دولتی را اقدامی ناپخته و غیر کارشناسی از سوی دولت اعلام کرد.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به بخشنامه اخیر دولت در مورد بیمه تکمیلی یاد آور شد: متاسفانه مصوبه ای از روی بی دقتی و عدم توجه لازم در خصوص بیمه تکمیلی برای ایثارگران مشکلات زیادی در جامعه ایثارگری ایجاد کرده است. مسئولیت بیمه ایثارگران که قبلا در برنامه بودجه سال ۹۷ توسط بنیاد شهید دیده شده است دوباره به دستگاه های دولتی واگذار شده است. در نتیجه در این میان یک تبعیض ناروا بوجود آمده است چرا که برخی از دستگاه ها ضعیف، برخی قوی و پولدار و برخی دیگر فقیر هستند و این باعث تضییع حق و تبعیض در بین جانبازان خواهد شد.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس دهم افزود: در حال حاضر ایثارگران و جانبازان دچار مشکلات عدیده ای شده اند و دولت همان بی تدبیری را که دو سال پیش داشته، دوباره مرتکب شده است. متاسفانه دوباره همان مسیر را طی می کنند و جانبازان دچار یک سر درگمی وحشتناکی شده اند، لذا باید در اسرع وقت این مشکل برطرف شود.

ابوترابی که خود فرزند شهید است با بیان اینکه چرا آقای شهیدی از ایثارگران دفاع نمی کند تاکید کرد: اصلا آقای شهیدی در هیئت دولت چکار می کند. متاسفانه دو سال پیش همین اشتباه را مرتکب شده بودند و تعداد زیادی از ایثارگران در این وسط له شدند، اما این بار هم در زمینه  تامین دارو این اشتباه را دارند تکرار می کنند.

نماینده ایثارگر استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: من از اینکه آقای شهیدی نشسته و سکوت می کند و اصلا تیغ اش برنده نیست و حضورش با نبودش هیچ فرقی نمی کند متاسفم. اما تاسف بیشتر ما از دولتمردان این است که هیئت وزیران دوباره اشتباهی را که قبلا تکرار شده را دارد تکرار می کند.

ابوترابی در خصوص بیان موضوع بیمه تکمیلی در صحن مجلس متذکر شد: ما به رییس بنیاد شهید تذکر داده ایم که حداقل کمی فعال باشد و نگذارد این چیزهایی که در هیئت وزیران مصوب می شود جامعه عمل بپوشد اگر چه ایشان نباید در مورد موضوعاتی که به ضرر ایثارگران است سکوت و هیچ اقدامی هم نکند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.