ابوالفضل ابوترابی

مردم از جزئیات جلسات اقتصادی سران قوا مطلع شوند

آنا: عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: سران قوا تصمیم‌های امیدوار کننده را به مردم اطلاع دهند تا روح تحرک در جامعه دمیده شود.

ابوالفضل ابوترابی  درباره تحریم‌های آمریکایی و برنامه‌های عملی مقابله با آن اظهار کرد: مقام معظم رهبری با تدبیر به سران قوا دستور دادند، جلسات هماهنگی اقتصادی  را برگزار کنند و اکنون ۱۲ هفته است که تیم‌های اقتصادی سه قوه روزهای شنبه این جلسات را برگزار می‌کنند.

وی با بیان اینکه انعکاس تصمیم‌های این جلسات می‌توانست اثر بسیار خوبی در افکار عمومی داشته باشد، تصریح کرد: متأسفانه تاکنون گزارشی از این جلسات به مردم ارائه نشده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس تأکید کرد: منطقی است انتشار برخی گزارش‌های این جلسات به دلیل اهمیت موضوع به مصلحت نباشد، اما آن بخش از اطلاعات قابل ارائه باید به سمع مردم برسد تا آنان بدانند خروجی این جلسات چه بوده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تصریح اینکه انتظارات در جذب نقدینگی در این جلسات پاسخ داده نشد، گفت: قرار بود برنامه‌ای برای جذب نقدینگی و هدایت آن به‌سمت  تولید و اشتغال تدوین شود و معلوم نیست چرا گزارش این تصمیم‌ها به مردم نمی‌رسد؟

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب به سران قوا فرمودند که شما کار کنید و هرجا نیاز بود من پای کار هستم و نیروهای مسلح هم برای ایجاد تحرک در جامعه و رفع موانع اقتصادی اعلام آمادگی کردند؛بنابراین ایراد کجاست که در عمل چیزی دیده نمی‌شود؟

ابوترابی با اشاره به اینکه ما زیرساخت‌های خوبی برای جذب نقدینگی داریم، خاطرنشان کرد: پتروشیمی و پالایش نفت شرکت‌های خوبی در این عرصه هستند که مردم حاضرند در آن سرمایه‌گذاری کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.