ابوالفضل ابوترابی

سخت گیری بانک ها برای تسهیلات اشتغال زایی روستایی

تسنیم: ابوالفضل ابوترابی گفت: سال قبل یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی به وام اشتغال روستایی اختصاص پیدا کرد. در بحث واگذاری این وام‌ها، بانک‌ها همکاری لازم را ندارند، پول‌هایی که به بانک‌ها داده می‌شود با بهانه‌های گوناگون و سخت‌گیری‌های مختلف به دست مردم نمی‌رسد و اجازه داده نشده که ظرفیت خوبی که در این زمینه در استان فراهم شده در اختیار مردم قرار گیرد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه انتخابیه بنده نیز همانند برخی دیگر از مناطق استان به دلیل سخت گیری بانک ها هنوز وامی در این خصوص پرداخت نشده است.

ابوترابی با بیان اینکه براساس بیانات رهبر معظم انقلاب در جلسه با سران قوا، ۴ مورد از راهکارهای برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کشور مستقیماً به بانک‌ها مربوط می‌شود، تصریح کرد: ما به یک انقلاب اساسی در حوزه بانکی نیاز داریم که خوشبختانه طرح خوبی نیز توسط نمایندگان تهیه شده  و امیدواریم دولت نیز بهانه گیری نکند تا طرح اصلاح ساختاری نظام بانکی تحقق پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: طرحی نیز بنده به همراه چند نفر دیگر از نمایندگان مجلس ارائه کردیم که مربوط به اصلاح ساختار اساسی نظام اداری تحت عنوان مدیریت جامعه شهری و روستایی است، امیدواریم دولت اجازه دهد تا در این زمینه مجلس کار خود را به خوبی انجام دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.