ابوالفضل ابوترابی

مصوبات سازمان ملل درباره قدس فصل‌الخطاب کشورها است

خانه ملت: رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی معتقد است معامله قرن پروژه‌ای است که آمریکایی‌ها به شدت روی آن سرمایه‌گذاری کرده و مدعیان حقوق بشر از آن حمایت می‌کنند.

ابوالفضل ابوترابی ضمن خفت بار دانستن تصمیم استرالیا برای بررسی به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، گفت: استرالیا به عنوان کشوری که ادعای استقلال دارد نباید مطیع کشورهای آمریکایی و اروپایی باشد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران  و کرون در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اقدامات کشورها در برابر قدس اشغالی باید مطابق با مصوبات سازمان ملل باشد که بر همین اساس قدس پایتخت اسرائیل نیست.

وی افزود: شهر قدس بر اساس قطعنامه‌های بین المللی بخشی از سرزمین فلسطین است و از سال ۱۹۶۷ در اشغال اسرائیل قرار دارد از این رو هر اقدام جهت تغییر وضعیت قانونی قدس غیرقابل قبول است.

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکا به شدت برای به نتیجه رساندن پروژه معامله قرن انرژی گذاشته است و این خفتی برای مدعیان حقوق بشر است که اجازه می دهند گروه به راحتی کشور دیگری را غصب کنند و همزمان دم از حقوق بشر بزنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.