ابوالفضل ابوترابی

تشکیل کمیته «الگو‌ی اسلامی ایرانی پیشرفت»

میزان: ابوترابی با اشاره به «فراخوان رهبر معظم انقلاب درباره الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت» گفت: ما نیاز به سندی داریم که از لحاظ پیشرفت نقشه راه ما باشد.
ابوالفضل ابوترابی افزود: تمام کشور‌های دنیا برای پیشرفت خودشان علاوه بر سند‌های کوتاه مدت سند‌های بلندمدت هم دارند یعنی در بلندمدت اهداف باید به چه شکلی ریل‌گذاری  شود.
این نماینده مجلس بیان داشت: الگوی پیشرفت باعث آینده‌نگری در کشور می‌شود که باید گفت جای این سند در کشور خالی بود و ما در گذشته چنین سندی نداشتیم.
عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما باید پیشرفت متناسب با الگو‌های خودمان را داشته باشیم گفت: بسیاری از الگو‌های پیشرفت غربی با شکست مواجه شده‌اند و وقتی ما ملاحظه می‌کنیم می‌بینیم غرب به واسطه الگو‌هایی خودش دچار چالش شده است لذا پیمودن آن مسیرها حتی غرب را هم دچار مشکل کرده است؛ بنابراین ما باید مبتنی بر فرهنگ خودمان الگو داشته و مسیر پیشرفت را طی کنیم.
این نماینده مجلس بیان داشت: قطعا همه کمیسیون‌های مجلس باید کمیته‌ای را با عنوان کمیته «تکمیل و ارتقاء الگو‌ی اسلامی- ایرانی پیشرفت» داشته باشند تا براساس این کمیته نقطه نظرات نمایندگان درباره این  الگو جمع‌آوری شود.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.