ابوالفضل ابوترابی

تلاش اسرائیل برای ایجاد ناامنی در ایران

خانه ملت: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد گروه تروریستی داعش با حمایت اطلاعاتی اسرائیل و حمایت مالی برخی کشورهای عربی درصدد ایجاد ناامنی در کشور هستند اما اشراف اطلاعاتی-امنیتی ایران این دسیسه را خنثی کرده است.

ابوالفضل ابوترابی در خصوص عملیات‌های موفق ارتش در به هلاکت رساندن تروریست‌ها در مرزهای غربی کشور، گفت: امنیت مهمترین سرمایه اجتماعی هر جامعه ای محسوب می شود و این امر در حالیست که ایرانیان از سرمایه گران‌بها به خوبی برخودار هستند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استراتژی جمهوری اسلامی ایران همواره مبنی بر مبارزه و مقابله با گروهک های تروریستی بوده است، اظهار کرد: متاسفانه طی سالیان گذشته مردم کشورمان قربانی تروریست شده اند اما امروزه ایران به عنوان اولین کشور مبارزه با تروریست در منطقه و حتی دنیا مسحوب می شود.

وی با بیان اینکه بر اساس استراتژی کشورمان با گروه تروریستی داعش خارج از مرزها مبارزه جدی صورت گرفت، ادامه داد: در واقع این استراتژی هوشمندانه سبب شده علاوه بر این که مرزهای ایران در امنیت به سر ببرد، این فتنه در عراق و سوریه نیز از بین برود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه داعشی ها پس از تحمل ضربه های سخت توسط جمهوری اسلامی ایران تلاش می کنند با اعزام تیم های چندنفره اقدامات تروریستی در کشور انجام دهند، تصریح کرد: این مهم در حالیست که با اشراف اطلاعاتی دستگاه های امنیتی و دفاعی، تاکنون ۳۰۰ تیم تروریستی شناسایی و عوامل آن به هلاکت رسیده اند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خاطرنشان کرد: بر این اساس باید اذعان کرد که سربازان گمنام امام زمان (عج) توانسته اند با هوشیاری در مرزها و داخل کشور، امنیت را همچنان پابرجا نگه دارند و در این بین دسیسه های دشمنان را خنثی کنند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.