ابوالفضل ابوترابی

بازگشت دانشجو به دانشگاه تربیت معلم شهید آ‌یت

نماینده مردم در مجلس گفت: پس از حدود دو سال توقف، با پیگیری های صورت گرفته در سطح استان و کشور و با توجه به تغییرات مدیریتی در سطوح بالای دانشگاه فرهنگیان کشور، از مهر امسال جذب دانشجوی جدید به دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد با ورود سیصد نفر در رشته های مختلف دوباره شروع شده است.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به نگرانی شهروندان، مسئولان مختلف و نخبگان شهرستان در خصوص خطر تعطیلی این دانشگاه قدیمی و معتبر بیان داشت: با اضافه شدن این تعداد دانشجو به حدود دویست نفری که سال های سوم و چهارم تحصیل خود را پشت سر می گذرانند، دانشگاه تقریبا به ظرفیت اسمی خود رسیده است.

ابوترابی از فعال شدن رشته تربیت بدنی در این دانشگاه با توجه به وجود زیرساخت های متعدد و پتانسیل های انسانی و علمی شهرستان به عنوان دیگر دغدغه مرتبط با این مجموعه یاد کرد و اظهار داشت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته، مسئولان وعده داده اند که در ترم بهمن امسال نیز شاهد فعال شدن مجدد رشته تربیت بدنی در این دانشگاه شاخص استان باشیم.

وی در پایان با تشکر از زحمات چندین ساله دکتر شریفی در جایگاه ریاست این مجموعه، برای دکتر حاج صادقیان رئیس جدید دانشگاه شهید آیت نیز آرزوی موفقیت کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.