اختصاص ۲۰۰سرور دولتی به تلگرام

نماینده مردم در مجلس گفت: با وجود ابلاغ دستور فیلترینگ تلگرام، متاسفانه شاهد اختصاص حداقل دویست سرور دولتی به تلگرام طلایی و هات گرام به عنوان پوسته های این پیام رسان هستیم و همین موضوع مانع از رشد و توسعه پیام رسان های داخلی شده است.

ابوالفضل ابوترابی  از فضای مجازی به عنوان ابزاری مهم در جنگ روانی یاد کرد و گفت: کشور در زمینه ارز و طلا مشکل خاصی از نظر تامین منابع ندارد ولی طی یک جنگ روانی که بسیار پیچیده تر از عرصه های نظامی است، جامعه را با ابزار مجازی تحریک کرده و زمینه هدایت نقدینگی سرگردان به بازارهای این بخش را فراهم کردند.

ابوترابی شرط فعالیت هر پیام رسانی خارجی در ایران را احترام به قوانین و مقررات دانست و افزود: اگر به درستی از پیام رسان های ایرانی حمایت کنیم، زمینه رفع بسیاری از معضلات موجود در عرصه تولیدات عرصه فناوری الکترونیک و توسعه کسب و کارهای اینترنتی فراهم خواهد شد.

خرید هشت و نیم میلیارد دلار پول مجازی در بازه زمانی کوتاه، زمینه سازی بسیاری از اغتشاشات داخلی بر اساس شایعات فضای مجازی و اظهار تاسف از مدیریت ۶۰درصد از فضای مجازی کشور از خارج ایران دیگر مواردی بود که ابوترابی با تشریح آن ها گفت: غائله چندین ساله سوریه که حداقل ۴۰۰ میلیارد دلار به این کشور ضرر رسانده، به نوعی از یک جنگ روانی و رسانه ای شروع شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.