نوبت‌بندی آب برای اصفهان و چهارمحال

فارس: نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از مجمع نمایندگان خواستاریم با کمک شورای عالی آب برنامه نوبت‌بندی آب را برای دو استان چهارمحال بختیاری و اصفهان داشته باشند تا هر دو استان به‌طور عادلانه از آب کشاورزی استفاده کنند.

ابوالفضل ابوترابی پیش از ظهر امروز در نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان درباره کمبودهای شهرستان نجف‌آباد اظهار کرد: یکی از خواسته تفویض بسیاری از اختیارات کمیسیون ماده ۵ به نجف‌آباد است و خواستار تصویب این موضوع در صورت‌جلسه امروز هستیم.

وی خواستار استقلال ادارات بخش مهردشت شهرستان نجف‌آباد شد و افزود: از مهردشت تا بخش مرکزی نجف‌آباد حدود ۱۰۰ کیلومتر فاصله است و در شهرستان‌های کشور دو مورد این‌چنین وجود دارد.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی برنامه نوبت‌بندی برای آب کشاورزی را خواستار شد و گفت: این که زمانی می‌گفتند «جنگ آب»، آن را باور نداشتیم ولی امروز تبدیل به یک مشکل داخلی شده است؛ به‌ خصوص در استان اصفهان که از مجمع نمایندگان خواستاریم با کمک شورای عالی آب برنامه نوبت‌بندی آب را برای دو استان چهارمحال بختیاری و اصفهان داشته باشند تا هر دو استان به‌طور عادلانه از آب کشاورزی استفاده کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.