مذاکره برای تبدیل ایران به افغانستان

افکار نیوز: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به اعلام ترامپ مبنی بر آمادگی برای مذاکره با مقامات ایران، گفت: پیشنهاد مذاکره از سوی ترامپ در راستای جنگ روانی است و نباید به او اعتماد کرد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه ترامپ به راحتی به یک توافقنامه لگد می زند، عنوان کرد: آمریکایی‌ها با جفتک‌زنی، زیر میز همه توافق‌ها می زنند و حتی با گستاخی بعد از مذاکره با کره شمالی عنوان می کنند که تا ۶ ماه دیگر به بهانه ای مذاکرات را بر هم می زنند.

وی در ادامه تأکید کرد: پای میز مذاکره نشستن با فرد بی تعهدی مثل ترامپ مساوی با نابودی کشورمان و تبدیل شدن به افغانستانی دیگر است.

ابوترابی ادامه داد: در چنین شرایطی به جای پذیرش مذاکره باید از استعدادهای داخلی استفاده کرده و با اتکا به نیروی درون کشور را بسازیم و ایرادات را برطرف کنیم.

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در پایان ورود به بحث تعیین پیش شرط از سوی ایران برای مذاکره را اشتباه دانست و خاطرنشان کرد: قطعا حتی بیان مذاکره با آمریکا مساوی با نابودی ایران است به خصوص که با دیوانه ای مثل ترامپ نمی توان پای یک میز نشست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.