ابوالفضل ابوترابی

حقوق ها شفاف شود

رسا: ابوالفضل ابوترابی با بیان اینکه ایران همیشه در سایه ایستادگی و مقاومت تهدیدهای دشمنان را به فرصت تبدیل کرده و به سوی پیشرفت و توسعه گام برداشته است، گفت: توطئه امروز دشمن بخصوص آمریکا جنگ اقتصادی است.

وی افزود: اگر ما در برابر این توطئه تسلیم شویم به طور قطع چیزی شبیه افغانستان خواهیم شد و اگر این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم رشد و پیشرفت اقتصادی را به نظاره خواهیم نشست.

وی با اشاره به اینکه جنگ روانی دشمن را باید با جنگ روانی پاسخ داد، ابراز کرد: همه هم و غم مسئولان در جنگ اقتصادی  باید این باشد که مردم را در کنار خودشان حفظ کنند. زیرا حضور مردم سبب می‌شود دشمن در هدف خود ناکام بماند.

ابوترابی با بیان اینکه مردم نیاز به عدالت اجتماعی دارند، اظهار داشت: عدالت اجتماعی در حال حاضر چند راس دارد که باید رعایت شود یکی از آنها این است که حقوق‌های بالای ۷ میلیون تومان باید به طور کاملا حذف شود تا مسئولان درد مردم را درک کنند.

این نماینده مجلس اضافه کرد: همچنین سفرهای خارجی باید به حداقل برسد و شفافیت سازی برای جلب اعتماد دوباره مردم صورت گیرد؛ مراد از شفافیت این است که هر زمان منفعتی، امتیازی و یا ویژگی قرار بود به کسی داده شود روی سایت به صورت شفاف به سمع و نظر مردم برسد و حقوق، مزایا و پاداش همه کارمندان دولت در سایت به صورت آشکار بیان شود، این شفافیت سازی باید در حد اعلا صورت بپذیرد تا اعتماد مردم جلب شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.