ابوالفضل ابوترابی

گام رو به جلوی رئیس جمهور

روزنامه جمهوری اسلامی: ابوالفضل ابوترابی ن اقدام رئیس جمهوری مبنی بر برخورد قاطع با متخلفان واردات خوردو را اقدامی رو به جلو دانست و تاکید کرد: انتظار ما از دستگاه قضایی این است که در بحث مفاسد اقتصادی خارج از نوبت با شدت و حدت این موضوع را رسیدگی کند.
وی ادامه داد: البته هنوز در موضوعاتی خواسته‌های ما اجرایی نشده است برای مثال ما خواهان این بودیم که درآمدها حقوق‌ها و پاداش‌ها کارکنان دولت در سامانه‌ای در وزارت اقتصاد و دارایی به صورت شفاف به نظر مردم برسد ولی هنوز این موضوع عملیاتی نشده است.
نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس تصریح کرد: مردم باید بدانند که مستخدمان دولت حقوق و پاداششان چه قدر است و دوم این که ما می‌خواهیم تمام آنچه که تمام موضوعات مربوط به رانت خصوصا رانت خودرو و دلار به اطلاع مردم برسد و اسامی این افراد معرفی شود.
ابوترابی از وزارت اطلاعات خواست به شدت با رانت خواران برخورد کند و طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان نیز اجرایی و رسیدگی شود.
وی تاکید کرد: اقدام دولت، مجلس و قوه قضاییه در طول این سال‌ها کافی نبوده و باید اقدامات بیشتری در این راستا انجام شود.

1 پاسخ
  1. علیرضا سروری
    علیرضا سروری گفته:

    با سلام : درخواستهای خیلی خوبی است. این مطالبات ۴۰ سال است مطرح می شود اما هرگز برای رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری نشده است . ( مثال : قانون از کجا آوردی چرا اجرا نشد ) آقای ابوترابی چه کسی باید این مطالبات را به پیگیری کند و به نتیجه برساند. به عمل کار بر آید به سخنرانی نیست. آیا زمان آن نرسیده که حرف نزنید و فقط عمل کنید. فکر کنم خیلی زمان ندارید ( تفکروا… یا اصحاب خواب)

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.