تهیه نقشه برای مرکز جامع سرطان نجف آباد

نماینده مردم در مجلس گفت: به دنبال آزادسازی بخشی از زمین های نظامی شمال شهر که با عنایت ویژه رهبری و همکاری بسیار خوب نیروی زمینی سپاه و لشکر زرهی۸نجف اشرف صورت گرفت، ایجاد مرکز جامع سرطان نجف آباد وارد فاز تهیه نقشه های مورد نیاز و تکمیل مطالعات شده است.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به شرایط خاص و حساس چنین مراکزی، تهیه نقشه ها را امری زمان بر دانست و اظهار داشت: در خصوص آزاد راه طراحی شده از کمربندی نجف آباد به رینگ ترافیکی اصفهان نیز بسیاری از اقدامات اولیه مورد نیاز انجام شده و برای رفع برخی مشکلات نیازمند عزم جدی تر مسئولان مربوطه هستیم.

ابوترابی در پایان با اشاره به خصومت مرتجعین منطقه ای با ایران و توطئه های اقتصادی تدارک دیده شده بیان کرد: مصوبات و دستور العمل های دولتی باید راهگشای حل مشکلات مردم باشند و مدیران ما باید جرات انجام کارهای ابتکاری و جدید را داشته باشند.

2 پاسخ
 1. علیرضا سروری
  علیرضا سروری گفته:

  با سلام : آیا اینکه با انواع مشکلاتی از قبیل : افزایش خودرو و دود حاصل از آن ، انواع استرسها ی ناشی ازترافیک ، آلودگی صوتی ، بیکاری ، اعتیاد جوانان ،اضطراب تحصیلات عالی و دغدغه شهریه ، اضطراب ازدواج،اضطراب دغدغه مسکن ، تورم جانکاه ، و غیرو … سرطان ایجاد کنید و بعد با کلی هزینه بیمارستان جامع سرطان بسازید مضحک نیست ؟ ریشه های اصلی تولید سرطان را درمان کنید . ( ظاهراً پیشگیری در کشور ما محلی از اعراب ندارد )

  پاسخ
 2. علیرضا سروری
  علیرضا سروری گفته:

  با سلام : آقای ابوترابی توسط یک متخصص تغذیه تحقیق کنید که نوشابه زم زم به علت افزودن مواد نگهداره و برخی ترکیبات مضر چه میزان در مصرف کنندگان تولید سرطان می کند ؟ ! ! ! … (( درود بر خدمت گزاران صدیق و خوش فکر ))

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.