ابوالفضل ابوترابی

شاهرگ انرژی جهان در دستان ایران

خبرگزاری خانه ملت: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر قرار باشد تهدید آمریکایی ها مردم ایران را دچار آسیب کند، ترجیح داده خواهد شد این تهدید برای کشورهای دخیل در این موضع نیز اعمال شود.

ابوترابی گفت: همه کارشناسان سیاسی و نظامی دنیا اعتقاد دارند جمهوری اسلامی ایران اگر ادعای انجام کاری را داشته باشد، حتما آن را عملی خواهد کرد از این رو ایالات متحده از توان دفاعی صلح آمیز کشورمان اطلاع دارد.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همچنین باید یادآور شد در زمان جنگ تحمیلی وقتی که ۶ ناو نظامی آمریکا نفتکش کویتی را همراهی می کردند، ایران به راحتی توانست کشتی مذکور را از حرکت بازدارد از این رو تهدید جمهوری اسلامی ایران جنبه عملیاتی دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه هم اکنون مردم مظلوم یمن در بدترین شرایط اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و غیره قرار دارند، تصریح کرد: این مهم در حالیست که نظامیان برخی کشورهای اروپایی، آمریکایی و عربستانی با بهترین امکانات نظامی دنیا نتوانسته اند بندر الحدیده را تصرف کنند؛ این اتفاق در موضوع سوریه نیز رخ داد و شاهد هستیم که سوری ها هم اکنون در حال بازسازی کشورشان هستند و مرز اردن و رژیم صهیونیستی در حال پاکسازی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه جمهوری اسلامی ایران نیز همپیمانان منطقه ای و جهانی خوبی دارد که برگزاری نشست روسای سازمانی اطلاعاتی در پاکستان با حضور ایران، چین و دیگر کشورها بیانگر این امر است، خاطرنشان کرد: بر این اساس می توان دریافت که بسیاری از کشورهای منطقه همراه ایران هستند و عده معدودی از کشورهایی که با آمریکا همراهی می کنند از توان خاصی برخوردار نیستند.

1 پاسخ
  1. علیرضا سروری
    علیرضا سروری گفته:

    با سلام : در این خصوص و برای پشیمان کردن آمریکا و مزدورانش عالی ترین اقدام : (( ——————————– )) است .

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.