ضرورت تفکیک تجمعات مردمی از اغتشاشات روانی

خبرگزاری خانه ملت:عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: احزاب و اصناف باید مسیر قانونی برگزاری اجتماعات را طی کنند.
ابوالفضل ابوترابی در خصوص فرایند قانونی برگزاری تجمعات، گفت: تجمعات باید در فضاهای مشخص و با رعایت اصل ۲۷ قانون اساسی برگزار شود، اغتشاش و عبور از خط قرمز قطعا از برگزاری تجمعات قانونی و صنفی جلوگیری می‌کند.

نماینده مردم نجف‌آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: متاسفانه اخیرا اعتراض‌ها شبیه جنگ‌های اقتصادیِ مورد نظر دشمنان شده است، این اجتماعات بیشتر ابعاد روانی مردم را تحت تاثیر قرار داده و از بیان مشکلات و دغدغده‌ها به صورت قانونی جلوگیری ‌می‌کند.

ابوترابی معتقد است: مردم در استان‌ها و شهرهای مختلف می‌توانند به نمایندگان خود مراجعه کرده یا نسبت به برگزاری تجمع در فضاهای مشخص اقدام کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: صف مردم از اغتشاش‌گران باید جدا شود تا مردم بنا بر مفاد اصل ۲۷ قانون اساسی مسائل و مشکلات خود را بدون توهین به مقدسات و اصول نظام مطرح کنند.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: طرح اجرای اصل بیست و هفتم قانون اساسی هنوز در کمیته تخصصی کمیسیون شوراهای مجلس در حال بررسی است، در صورت تعیین تکلیف این طرح، دریافت مجوز برای برگزاری تجمعات با شروطی از قانون حذف خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.