ابوالفضل ابوترابی

نفرات پیشنهادی برای ترمیم کابینه

ایمنا: نماینده مردم در مجلس گفت: صحبت های اخیر رییس جمهور در خصوص لزوم وحدت، ساده زیستی و ایستادگی در برابر آمریکا همان تاکیدهای رهبری است و اولین شرط عملیاتی شدن آن، تغییر در کابینه خواهد بود.

ابوالفضل ابوترابی  افزود: برخ وزرا خسته و فاقد نوآوری هستند و باید جای خود را به افراد پرتلاش و با کارنامه موفق در زمینه مقابله با تحریم ها بدهند.

ابوترابی از رستم قاسمی به عنوان پهلوان دور زدن تحریم ها نام برد و گفت: در دوران مسئولیت قاسمی، مجموع گردش مالی ایران از صادرات نفت به بیش از ۱۵۰ میلیارد دلار رسیده بود. پرویز فتاح رییس فعلی کمیته امداد، دیگر مدیر خلاقی است که ورودش به کابینه در شرایط فعلی راه گشا خواهد بود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور بر اهمیت تشکیل قرارگاه عملیاتی جنگ اقتصادی تاکید کرد و اظهار داشت: این مجموعه به دبیری پرتلاش، ریسک پذیر و خلاق مانند محمد باقر قالیباف نیاز دارد تا فراتر از دولت و روابط قوای سه گانه وارد گود شود.

علی نیکزاد وزیر پیشین راه و شهرسازی به عنوان مدیری ساده زیست و پرتلاش دیگر گزینه پیشنهادی ابوترابی برای ترمیم کابینه بود.

 

تمرکز ۵۰۰کارشناس آمریکایی در جنگ اقتصادی

ابوترابی همچنین به ایفای نقش خزانه داری آمریکا به عنوان قرارگاه جنگ اقتصادی بر علیه ایران اشاره کرد و گفت: بیش از پانصد کارمند و کارشناس به صورت شبانه روزی در این مجموعه بر روی نحوه اعمال فشارهای بیشتر اقتصادی بر روی ایران کار می کنند.

این نماینده مجلس بر برنامه ریزی و انجام اقدامات اقتصادی متناسب با تحریم های اعمال شده تاکید کرد و گفت: مدیران زیادی داریم که از تجربیات موفق آن ها در دور زدن تحریم ها می توانیم استفاده کنیم. رییس جمهور شعارهای بسیار خوبی برای حل مشکلات اقتصادی کشور دادند که امیدواریم شاهد عملیاتی شدن آن ها باشیم.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.