ابوالفضل ابوترابی

کابینه باید جوان شود

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: کابینه دولت نیاز به حضور جوانان فعال دارد زیرا این هیئت وزیران خسته، تنبل و اشرافی‌ ظرفیت مقابله با جنگ اقتصادی را ندارند.

 ابوالفضل ابوترابی  با اشاره ارسال نامه ۵۰ نفر از نمایندگان به رئیس‌جمهور برای ترمیم تیم اقتصادی  دولت دوازدهم، گفت: جمعی از نمایندگان مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار تغییر سه وزیر کار، جهاد کشاورزی و اقتصاد شدند.

عضو کمیسیون شوراها تصریح کرد: این درخواست به معنای تحمیل نیست، بلکه یک خواسته دوستانه است. ما از دولت و شخص رئیس جمهور انتظار داریم که نسبت به قول ها و وعده هایی که به مردم داده پاسخگو باشد، اما متاسفانه آقای روحانی عین خیالش هم نیست.

ابوترابی با بیان اینکه باید جنگ اقتصادی را تبدیل به فرصت کنیم، اظهار کرد: با توجه به نظرات کارشناسان ۷۰ درصد از مشکلاتمان داخلی است لذا نگاهمان باید به درون باشد و در جهت اصلاح نظام اداری، مالیاتی و بانکی گام برداریم.

عضو کمیسیون شوراها خاطر نشان کرد: متاسفانه رئیس جمهور نگاه بی فایده ای به غرب دارد. ایشان باید تکبر را کنار بگذارد و کابینه را ترمیم کند.

1 پاسخ
  1. علیرضا سروری
    علیرضا سروری گفته:

    با سلام : جوانگرایی لازم است اما کافی نیست . باید با ذره بین برای ترمیم کابینه دنبال جوانانی بگردیم که این چند ویژگی را داشته باشند . ۱- مؤمن و با تقوا ۲- انقلابی و شجاع ۳- نابغه و دارای تفکر خلاق ۴- دلسوز برای کشور و مردم ۵- ساده زیست و زاهد . اگر پیدا نمودید برای ترمیم کابینه پیشنهاد دهید . اگر داخل کشور نیست سری به خارج از کشور بزنید زیرا دارند آنجا به بیگانگان خدمت مخلصانه می کنند. فراری دادن مغزهای خلاق و چاره اندیش، نتیجه اش بحران اقتصادی در کشور در بهار ۹۷ است .

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.