تشکر برای اعدام ثلاث

خبرگزاری فارس: ابوترابی با اشاره به اجرای حکم محمد ثلاث درویش گنابادی اظهار داشت: سؤال بنده از کسانی که جای جلاد و شهید را در این ماجرا عوض کرده‌اند و چنین ادعایی دارند این است که آیا می‌توانند خودشان را جای خانواده های داغدار سه مأ‌مور نیروی انتظامی بگذارند؟

وی افزود: سه جوان را به ناحق و بدون هیچ گناهی اینگونه با اتوبوس زیر بگیرند و له کنند و برخی را هم با وضعیت اسفناک شهید کنند. برخی حرف غیرمنطقی می‌زنند.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس با تشکر از قوه قضائیه بابت مجازات صریح و محکم محمد ثلاث اظهار داشت: انتظار داریم قوه قضاییه تمام  پرونده‌ها را از جمله اختلاس های بزرگ و عوامل برخی ناامنی ها را  با همین سرعت و صلابت رسیدگی کند.

وی یادآور شد: ما هم پشت سر قوه قضائیه هستیم تا قانون اعمال شود و با دانه‌درشت‌های مفاسد اقتصادی و کسانی که از هر گروه و جناحی مخل امنیت مردم می شوند، برخورد کنند.

1 پاسخ
  1. علیرضا سروری
    علیرضا سروری گفته:

    با سلام : اگر قوه قضایه با همین سرعت ، جدیت و قاطعیت که برای محاکمه و اعدام ثلاث وارد میدان شد برای مفسدین اقتصادی وارد میدان شود ، به سرعت بحران اقتصادی کشور حل می شود و ۸۰ میلیون ایرانی با تمام وجود از قوه قضایه تشکر می کنند .

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.