شورای نخبگان برای برنامه جامع معیشت

تسنیم: ابوترابی با اشاره به جلسه صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۹خرداد) این فراکسیون، اظهار داشت: در این جلسه پیرامون مشکلات معیشتی مردم و فعال‌کردن ظرفیت‌های داخلی در مقابل جنگ اقتصادی دشمن بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد شورایی از نخبگان مجلس تشکیل شود و تمامی راهکار‌های لازم برای حل این مشکلات را با حضور دانشگاهیان و کارشناسان امر بررسی کرده و گزارش کامل و جامعی را برای برون‌‌ رفت از این مشکلات به نمایندگان ارائه دهند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: با توجه به وضعیت نابسامان اقتصادی و معیشت مردم، متأسفانه مجلس تا به امروز نقش مؤثری برای رفع معضلات مردم ایفا نکرده است.

وی اظهار داشت:  به دنبال این هستیم که این برنامه بتواند نسخه‌ای برای حل مشکلات اقتصادی و همچنین عاملی برای رفع نابسامانی‌ها، بی‌عدالتی‌ها و عدم اجرای قوانین در کشور باشد.

1 پاسخ
  1. علیرضا سروری
    علیرضا سروری گفته:

    با سلام : کدام نخبگان ؟! خدا وکیلی خودت چند تا نخبه به عنوان مشاور داری ؟ می شود اسامی آنها را نام ببری تا ما با انها اشنا شویم و ببینیم واقعاً نخبه اند یا نه ؟ اگر در مجلس نخبه ای هست پس این همه مشکلات در کشور چرا لاینحل مانده و رورز به روز بیشتر می شود؟ ! اگر نخبگان را به کمیسون اقتصادی مجلس راه می دادید این وضع اقتصادی کشور نبود . ( لطفاً با مردم صادق باشید )

    پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.