ابوالفضل ابوترابی

بزرگترین مانع صلح و امنیت جهانی

رسا نیوز: نماینده مردم در مجلس گفت: دنیا باید به این نتیجه برسد رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین مانع برقراری صلح و امینت در جهانی بوده و باید هر چه سریع‌تر نابود شود.

ابوالفضل ابوترابی افزود: بیت المقدس از مهمترین مراکز دینی و مذهبی مسیحیان، یهودیان و مسلمانان به شمار می‌رود و امروز آمریکا بدون توجه به حساسیت‌های این ادیان به راحتی مصوبه سازمان بین الملل را نقض کرده است. طبق بیانیه سازمان ملل بیت المقدس نباید وابسته به دین و مذهب خاصی باشد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ابراز کرد: یهودیان واقعی به شدت با رژیم صهیونیستی مخالف بوده و خواستار آزادی فلسطین و نجات سرزمین‌های اشغالی از لوث وجود صهیونیسم منحوس هستند.

ابوترابی با انتقاد از سکوت کشورهای مدعی دفاع حقوق بشر در مقابل جنایات این رژیم کودک کش، اظهار داشت: در عصری که شعار حقوق بشر گوش فلک را کر کرده و دم از حقوق حیوانات می زنند، رژیم غاصب صهیونیستی به راحتی در سرزمین‌های اشغالی دست به تصرف، کشتار و آواره کردن ۵ میلیون زن و کودک بی گناه فلسطینی می‌زند.

وی افزود: هدف رژیم صهیونیستی از اشغال فلسطین کشورگشایی، ایجاد جنگ و فتنه انگیزی در منطقه است، این رژیم در دهه سال ۱۹۶۰ بیروت را تصرف کرد و با اشغال بلندای جولان در سوریه، صحرای سینا و بندر پیران را نیز تصاحب کرد، او همانند گرگی درنده در میان منطقه تنها به فکر توسعه طلبی است از این رو تا زمانی که این رژیم جعلی وجود داشته باشد دنیا روی خوش به خودش نخواهد دید.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در خصوص اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی علیه مردم بی‌گناه، عنوان کرد: رژیم صهیونیستی با خریداری حدود ۵۰۰ بمب بزرگ تهدیدی برای منطقه و جهان به شمار می‌رود. اگر این رژیم رها شود به جنایت های خود ادامه می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.