ابوالفضل ابوترابی

«کاتسا» صنعت هوایی ایران را هدف گرفته

خبرگزاری خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی در واکنش به تحریم های جدید وزارت خزانه داری آمریکا علیه کشورمان، گفت: ایالات متحده با خروج از برجام درصدد افزایش تحریم ها علیه مردم مظلوم ایران است تا از این طریق بتواند اهدافش در منطقه را محقق کند. تهاجم هوشمندی نسبت به صنعت هواپیمایی کشورمان در حال رقم خوردن است.

ابوالفضل ابوترابی  ادامه داد:  برای مقابله با چنین تهدید هایی باید از صنعت هواپیمایی کشور (هسا)  و ظرفیت های علمی بالای این عرصه حمایت کرد.

این نماینده بهانه تحریم های اخیر را ادعای صورت گرفته در خصوص کمک افراد حقیقی و حقوقی به نیروی قدس سپاه جهت ارسال پول، سلاح و نیروی انسانی به محور مقاومت دانست و تصریح کرد: این تحریم ها دستاورد قانون کاتسا محسوب می شود. تحریم صنعت هواپیمایی که ایران که صرفا در راستای بهره مندی مردم فعالیت می کند، نقض صریح حقوق بشر محسوب می شود.

وی خاطر نشان کرد: آمریکایی ها گروه تروریستی داعش را ایجاد و از سوریه به عراق منتقل کردند اما هیچ کشوری با آنها برخورد نکرد.

 وزیر خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرده که نام ۹ فرد و شرکت را به بهانه تأمین کالاهای آمریکایی برای شرکت‌های هواپیمایی تحت تحریم ایران در لیست سیاه خود قرار داده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.