ابوالفضل ابوترابی

«کاتسا» ریشه تحریم مسئولان بانک مرکزی

خبرگزاری خانه ملت:ابوالفضل ابوترابی در رابطه با اعمال تحریم های جدید وزارت خزانه داری آمریکا علیه مسئولان بانک مرکزی و چند شخصیت حقوقی، گفت: تحریم های جدید ایالات متحده به گونه از سوی وزارت خزانه‌داری آمریکا (OFAC) به دلیل ادعای حمایت از تروریسم تدوین شد که بر اساس آن امروزه افراد و شخصیت های حقیقی و حقوقی در لیست تحریم قرارمی گیرند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه گسترش تحریم‌ علیه جمهوری اسلامی ایران خصوصا سپاه پاسداران سبب جلوگیری از فعالیت مناسب شرکت های وابسته به این نهاد می شود، اظهار کرد: بر این اساس افرادی که بر هرگونه با این مجموعه ارتباط و همکاری مالی داشته باشند مورد تحریم قرار می گیرند.

وی ادامه داد: ایالات متحده در تلاش است پس از خروج از توافقنامه برجام، زمینه تحریم دستگاه های مختلف کشور را بوجود بیاورد و در این راستا سایر کشورها را تحت فشار بگذارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: باید اذعان کرد که توجه به تولید داخلی و تلاش برای بهبود و ایجاد رونق کسب و کار یکی از گزینه های مهم و اساسی برای مقابله با هرگونه تحریم ظالمانه است.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر اساس نظر کارشناسی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی هفتاد درصد موانع کسب و کار، دزدی ها، اختلاس ها، سوءمدیریت ها، اختلال ها و غیره ریشه داخلی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.