ابوالفضل ابوترابی

استیضاح زنگنه با موضوع «کرسنت»

تسنیم: ابوترابی گفت: پس از حضور بیژن نامدار زنگنه در جایگاه وزارت نفت، ایران توسط محاکم بین المللی به پرداخت ۱۸ میلیارد دلار جریمه در پرونده کرسنت محکوم  شد.

ابوالفضل ابوترابی ادامه داد: در مقطع معرفی زنگنه به مجلس، رئیس جمهور قسم جلاله خورد که موضوع کرسنت را ظرف ۳ ماه حل‌وفصل کند ولی با توجه به شرایط پیش آمده، طرح استیضاح وزیر نفت با پانزده امضاء به هیات رئیسه مجلس تحویل داده شده است.

ابوترابی اضافه کرد:در هر نقطه از دنیا اگر ۱۸ میلیارد دلار ظلم فاحش به این صورت اتفاق می‌افتاد کل دولت باید عدم کفایتش اعلام می‌شد. برخی از نمایندگان معتقدند که رئیس جمهور بایستی در این خصوص پاسخگو باشد.

 

1 پاسخ
  1. مینا
    مینا گفته:

    دانشجویان دانشگاه نفت طبق روال ۸۰ ساله سابقه این دانشگاه آموزش مقتضی میدند و به صنعت نفت وارد میشدند ولی آقای زنگنه بدون هیچ دلیل مشخص و معلومی به یکباره این فرایند را لغو کرده، مصوبه ای که سال ۹۴ به سلیقه ی این وزیر تصویب شده، به قبل تعمیم پیدا کرده، با شکایت این دانشجویان به دیوان محترم عدالت اداری، حق این دانشجویان به رسمیت شناخته شده و رای صادره وزارت را ملزم به استخدام بورسیه های نفتی میکند ولی این وزیر با قلدری تمام مدارک و مستدلات کاملا کذب ساخته و تمام توانش را برای معیوب کردن چرخه آموزش های داخلی نفت گذاشته و از سال ۹۴ تمام استخدام های مبتنی بر شایسته سالاری را لغو کرده و امثال زهره ملایوسفی که آقازاده هستند را به کار گرفته. این مسئله نیز هر کجای دنیا وجود داشت قطعا عدم کفایت کل دولت اعلام و پیگیری میشد. پرونده این وزیر سیاه تر از این حرفهاست.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.