ابوالفضل ابوترابی

کلاه هسته ای اروپایی ها

خبرگزاری خانه ملت: ابوترابی در رابطه با وضعیت ادامه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) با اروپایی ها، گفت: باید اذعان کرد اروپایی ها دوبار در خصوص مسئله هسته ای کشور در مذاکرات بروکسل و سعد آباد سرمان کلاه گذاشته اند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس  با اشاره به اینکه متاسفانه در زمان نگارش برجام به دلیل عجله رخ داده، سند حقوقی پر اشکال و ضعیفی تهیه شده، اظهارکرد: بر این اساس برای ادامه فعالیت در برجام باید ضمانت های لازم از این کشورها دریافت شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: رهبر انقلاب بارها بیان کردند که آمریکا و اروپا همه کشورهای دنیا را تشکیل نمی دهند لذا ظرفیت خوبی در کشورهای چین، روسیه، شرق آسیا و حتی همسایگان وجود دارد که برای ایجاد شکوفایی در کشور نباید از آنها غافل شد و صرفا نباید اروپا را مبنای پیگیری همه امور قرار دهیم.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید اذعان کرد ایالات متحده درصدد است در شرایط کنونی به دلایل حقوق بشری، برنامه موشکی و نفوذ در منطقه، جمهوری اسلامی ایران را تحریم کند و در این راه تلاش می کند حمایت اروپایی ها را نیز با خود داشته باشد از این رو می توان از ظرفیت ایجاد اجماع جهانی علیه آمریکا بهره برد و اجازه ندهیم انشقاق بین اروپا و آمریکا از بین برود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.