ابوالفضل ابوترابی

خوی متکبرانه و توهین به نهادهای انقلابی

خبرگزاری بسیج: ابوترابی گفت: برخی مسئولین  در قالب توهین یا با هدف اختلاف افکنی حرف‎ها یا زخم زبان هایی می زنند. چنین افرادی که مدام به منتقدان، سازمان ها و افراد مختلف زخم زبان می زنند را باید متکبر دانست.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به نقش سپاه در عرصه های مختلف بیان داشت: دفاع از نظام و حفظ دستاوردهای آن طبق اساسنامه سپاه، وظیفه این مجموعه است. یک روز نظام نیاز به کار اقتصادی دارد، روز دیگر به کار نظامی نیازمند است و دیگر روز ممکن است نیازمند کار عمرانی، فرهنگی یا موارد مشابه باشد که در تمامی این شرایط سپاه بنابر وظیفه ذاتی خود ورود جدی پیدا می‎کند

این نماینده مجلس با اشاره به کمک های بسیار موثر سپاه در مقابله با تحریم ها اضافه کرد: برخی از مسئولین شعار امام و خط رهبری می‎دهند ولی دقیقا برعکس آن عمل می‎کنند. با وجود تاکیدات مکرر رهبری در خصوص وحدت، اظهارات اختلاف انگیز دارند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تشریح برخی تعابیر حضرت امام در خصوص جایگاه سپاه پاسداران اضافه کرد: دولت های مختلف همواره به دستگاه هایی مانند سپاه نیاز دارند ولی متاسفانه با بی دقتی در اظهار نظرهای خود، حرف هایی می زنند که به مصلحت نظام نیست.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.