ابوالفضل ابوترابی

ویژگی های شهرداری آینده تهران

وانا نیوز: ابوترابی گفت: نگاه به پایتخت و عملکرد شهردار پایتخت در همه کشورها به دلیل اهمیت و تاثیرگذاری که دارد با بقیه شهرها متفاوت است به همین دلیل شهرداری باید در تهران عهده‌دار مسئولیت شود که هم طراز اهمیت و بزرگی این ابرشهر باشد.

ابوالفضل ابوترابی اضافه کرد: شهردار تهران باید توانایی مدیریت پروژه‌های عمرانی و شهری و حتی برقراری امنیت و آرامش شهر در همه سطوح را داشته باشد و این نمی‌شود مگر اینکه ضمن تسلط بر مدیریت تخصصی شهر، با نهادها و دستگاه‌های دولتی و فراتر از دستگاه‌های اجرایی تعامل و همکاری مناسبی داشته باشد.

وی ادامه داد: در کنار شهردار تهران، طراز مدیریتی شهرداران مناطق ۲۲گانه شهر تهران و حتی شهرداران، بخشداران و دهیاران سایر شهرها و روستاهای کشور نیز باید متناسب با این جایگاه ارتقا داده شود. شهرداران علاوه بر توانایی در خلق ثروت باید هنر ایجاد شهرهای هوشمند را هم داشته باشند.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون ادامه داد: شهردار تهران وقتی در جلسه هیات وزیران حضور می‌یابد یعنی مدیری که در طراز یک وزیر است از این جهت نیز باید بتواند با تمام قوا و نهادها تعامل داشته باشد، اگر اینطور نباشد مطمئن باشید که شهردار آینده تهران نیز موفق نخواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.