ابوالفضل ابوترابی

نگه داشتن ایران در برزخ برجام

خانه ملت: ابوترابی در واکنش به ادعاهای اخیر نیکی هیلی مبنی بر عدم خروج ایران از برجام درصورت خروج آمریکا از این توافقنامه به خاطر ادامه روابط تجاری با اروپا گفت: علیرغم اینکه برجام تا این لحظه آثار اقتصادی ملموس داشته اما هزینه های اتلاف وقت و انرژی و مصرف شدن فکر و تمرکز دولت از مشکلات درونی به مسائل خارجی به خاطر مذاکرات نیز موضوع مهمی است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس تصریح کرد: پیش از تصویب برجام مردم امید کاذبی پیدا کردند که هیچ کدام از این وعده ها عملی نشد و در حال حاضر سیستم مالی و اداری نیز به مشکل خورده است و سیستم قضایی نیز باید اصلاح شود. از این رو می توان گفت بیش از ۷۰ درصد مشکلات کشورمان در حوزه داخلی بوده و نگاه به بیرون نمی تواند آن را حل کند.

ابوترابی همچنین ادامه داد: تا کنون برجام برای ما دستاورد خیلی مهمی نداشته نداشته و حتی شاهد افزایش قیمت دلار به بالای ۵ هزار تومان هستیم که مشکلات عدیده ای را نیز در کشور ایجاد کرده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از این رو خروج آمریکا از برجام چیزی از این توافقنامه باقی نمی گذارد چرا که تمام تحریم ها نیز باز می گردد با این حال معتقدیم آمریکا و اروپا پشت پرده با یکدیگر تعهداتی داشته و قصد دارند ایران را در حالت برزخ نگه دارند تا هم در برجام باشیم و هم منفعتی از آن نبریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.