ملعبه حقوق بشر

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به برخورد خشونت آمیز سربازان صهیونیست با شرکت کنندگان در گردهمایی فلسطینیان در نوار غزه و کشته شدن چند نفر از آنها گفت: تا زمانی که اسرائیل موجودیت داشته باشد، جهان روی صلح را نمی بیند.

نماینده مردم نجف آباد،تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: هر ساله افراد زیادی از آنهایی که روزی از سرزمین خود فلسطین رانده شده اند، در مرز میان فلسطین و اسرائیل تجمع می کنند و خواستار حقوق خود هستند لذا کشتار این افراد نشان می دهد دنیا صرفا حقوق بشر را ملعبه خود قرار داده است.

وی ادامه داد: تا زمانی که منطقه فلسطین آرام نشود، دنیا روی آرامش را نخواهد دید لذا سازمان های بین المللی باید از تظاهرات قانونی فلسطینیان در «روز بازگشت» حمایت کرده و اجازه دهند آنها به دفاع مشروع خود از سرزمینشان مطابق قوانین بین المللی بپردازند.

ابوترابی در ادامه مهاجرت های اجباری فلسطینیان را حاکی از روحیه اشغالگری اسرائیلی ها دانست و افزود: آنها زمانی به کودک کشی روی می آورند و زمانی به دنبال تغییر در تاریخ فلسطین هستند، زمانی هم تظاهرات مسالمت آمیز فلسطینیان را مورد حمله قرار می دهند و آنها را به خاک و خون می کشند.

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در پایان تنها راه حل مشکل فلسطین را مقاومت و مبارزه فلسطینیان دانست و خاطرنشان کرد: تا زمانی که فلسطینیان به این نتیجه نرسند که صرفا با مبارزه می توانند به سرزمین های خود بازگردند، از آوارگی در نمی آیند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.