جمنا در انتخابات آینده

خانه ملت: ابوالفضل ابوترابی در خصوص اینکه آیا جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) فراموش شده یا هنوز به فعالیت هایش ادامه می دهد، گفت: جمنا در حال طراحی کردن سازوکار جدیدی است که در آینده اعلام می شود لذا جمع نشده و به نوعی از بین نرفته است.

نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس  اظهار کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب باید با سرعت بیشتری سازوکار خود را تدوین و اجرایی کند زیرا انتظارات از آنها زیاد است.

وی در خصوص اینکه تشکل های اصولگرایی چقدر جبهه مردمی نیروهای انقلاب (جمنا) را قبول دارند، ادامه داد: سوال وجود دارد که اگر جمنا نباشد پس چه تشکلی باید باشد و چه ایراداتی به این جبهه وارد می شود؟ جمنا اقدامی است که به عرصه آمده و در عمل فعالیت می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: اصولگرایان به غیر از جمنا  تشکل دیگری ندارند و به نظر می رسد بیش از نیمی از اصولگرایان جمنا را قبول دارند. با تمهیداتی که اندیشیده شده جمنا می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و شاخص خوبی باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در رابطه با اینکه اصولگرایان در انتخابات آتی بر سر چه محورهایی با یکدیگر وحدت پیدا خواهند کرد و آیا تشکل خاصی شکل می گیرد، خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل اینکه حزب های شناسنامه دار رسمی درکشورمان وجود ندارد، جبهه های خلق الساعه زیاد بوجود می آید از این رو نمی توان از هم اکنون در مورد انتخابات صحبت کرد.

1 پاسخ
 1. محمد
  محمد گفته:

  جمنا الان کجاست؟ الان که هیچ! توی انتخابات کجا بود؟
  کدوم شون درست و حسابی برای آقای رییسی تبلیغ کردن. به نظر حقیر جمنا بسیار ناکارآمد هست و سازوکارش اصلا قابل اجرایی نیست و خیلی انتقاد به اون وارد هستش
  تنها چیزی که جبهه انقلابی رو قوی می کنه کار کردن مثل امثال آقای دکتر سعید جلیلی هستش که سعی نکرده وایسه دولت عوض بشه، تو همین دولت با این همه مشکلاتی که برای مردم به وجود آورده در حد توان داره کار می کنه. شما هم می تونید از دکتر جلیلی الگوبرداری کنین آقای نماینده

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.