نجات از بحران با حمایت از کالای ایرانی

رسا نیوز:ابوترابی گفت:تولیدگنندگان وظیفه دارند کیفیت کالای خود را افزایش و قیمت آن را کاهش دهند، مسؤولان نیز وظیفه دارند قوانین را به گونه‌ای تسهیل کنند که مسیر تولید برای تولیدکنندگان هموار شود.

وی افزود: اگر  شعار سال به معنای واقعی کلمه مورد توجه قرار بگیرد، عملیاتی شود و عملکرد مسؤولان تنها به بنر زدن و تزیین مجالس با این شعار ختم نشود می‌توان امید داشت که اقتصاد کشور از بحران موجود نجات پیدا خواهد کرد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی  در مجلس تنها راه پیروزی در جنگ اقتصادی طراحی شده از سوی دشمنان نظام اسلامی و بحرانی که امروز گریبان‌گیر اقتصاد کشور شده  را در تحقق و عملیاتی شدن این شعار دانست و ابراز کرد: تحقق شعار سال نیاز به تلاش و حمایت مسؤولان و آحاد ملت دارد.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب از قوانین دست‌وپاگیر به بروکراسی فرسوده تعبیر کردند، گاهی تولیدکنندگان به ما می‌گویند ما از مسؤولان کمک نمی‌خواهیم بزرگترین کمک مسؤولان این است که با برخی قوانین جلوی پای ما سنگ اندازی نکنند از این رو همه مسؤولان وظیفه دارند به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که تولیدکننده از بروکراسی اداری، کاغذبازی و اتلاف وقت و انرژی رها شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اضافه کرد: موانعی چون بحث‌های تامین اجتماعی، وام‌های ربوی قانونمند بانکی، مالیات‌های ناعادلانه که سود و ضرر تولیدکننده را در نظر نمی‌گیرند، چک، موانع شبکه بهداشت و استاندارد که گاهی تبدیل به یک کلاف سردرگم می‌شود به گونه‌ای که مسؤولان نیز نمی‌دانند از تولیدکننده چه می‌خواهند، موانعی از این دست و بسیاری از موانع دیگر بر سر راه تولیدکننده قرار دارد که اگر مسؤولان بتوانند این موانع را از سر راه بردارند یا تسهیل کنند خدمت بزرگی به رونق تولید داخلی انجام داده‌اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.