۴ افتتاح ابتکاری

نماینده مردم در مجلس گفت: طی سال نود و هفت شاهد بهره برداری از چهار پروژه بزرگی خواهیم بود که به برکت همدلی و همکاری دستگاه های مختلف و با استفاده از روش های ابتکاری به ثمر نشسته اند.

ابوالفضل ابوترابی با اشاره به تکمیل آخرین مراحل مربوط به ساخت خانه امید بازنشستگان کشوری شهرستان در ضلع شرقی پارک لاله بیان داشت: طرح توسعه فضای فیزیکی دادگستری، تکمیل استخر سرپوشیده امیر آباد و پروژه کشتارگاه صنعتی نجف آباد طرح هایی هستند که با ادامه روند کنونی شاهد افتتاح آن ها در سال جاری خواهیم بود.

ابوترابی از کلنگ زنی سه ابر پروژه نیز در سال نود و هفت خبر داد و گفت: طرح ریل باس نجف آباد به اصفهان که با توجه به نوع تجهیزات به کار رفته در آن تا حدود ۲هزار میلیارد تومان هزینه خواهد داشت، از جمله این موارد است که با همکاری شهرداری نجف آباد، اصفهان و شهرهای واقع در مسیر به همراه مشارکت بخش خصوصی و دولت اجرایی خواهد شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بیمارستان خیرساز پیوند مغز استخوان زیتون به عنوان دیگر طرح آماده کلنگ زنی یاد کرد و اظهار داشت: طرح آزاد راه نجف آباد که تا پل کلیشاد و ادامه سیتی سنتر اصفهان ادامه خواهد داشت نیز دیگر طرح آماده کلنگ زنی است که قطعه یک آن نزدیک به دویست میلیارد تومان هزینه خواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.