بی‌تدبیری و اشرافی‌گری برخی مسئولان

ایسنا: ابوالفضل ابوترابی بیان داشت: در سال ۹۶ شاهد نابودی داعش و به دنبال آن فتح موصل بودیم که برای جمهوری اسلامی ایران و متحدانش اتفاق بزرگ و مهمی بود و بعد بین‌المللی نیز پیدا کرد. کشور نیز دارای تراز ابرقدرتی از لحاظ نظامی شد و معادلات جهانی بر روی ایران جور دیگری حساب خواهند کرد.

وی در ادامه بیان کرد: گروه مقاومت نیز جایگاه ممتازی را در بین‌الملل کسب کرد. در آمریکا نیز شاهد انتخابات بودیم که ترامپ به عنوان رییس‌جمهور انتخاب شد.

ابوترابی در ادامه با اشاره به آسیب‌هایی که در فضای سیاسی کشور در سال ۹۶ وجود داشت، گفت: می‌توان به نوعی به بی‌تدبیری مسئولین و اشرافی‌گری برخی از مسئولان و اختلاس‌ها و حقوق‌های نامتعارف و حتی املاک نجومی که شاهد بودیم، اشاره کرد که در مجموع اعتماد مردم از بعضی از مسئولین سلب شد. بحث‌هایی مانند بیکاری و عدم اقدام مناسب در رفع بیکاری و مشکلات معیشتی مردم و همچنین غفلت مسئولین در این مدت منجر به واگرایی و در نتیجه اغتشاشاتی شد که در سال جاری شاهد بودیم.

نماینده مردم نجف‌آباد،تیران و کرون  معتقد است: در مواردی نیز دولت با دست خود در خصوص فضای مجازی بحث‌هایی را ایجاد کرد و دشمن نهایت استفاده بهینه را از فضای مجازی کرد و به کمبودها دامن زد و مردم را نیز تحریک کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.